Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ
день перший
день другий

АКУШЕРИ ГІНЕКОЛОГИ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ
день перший
день другий

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

ГІНЕКОЛОГИ

Журнал "Внутрішня медицина" 1-2(13-14) 2009

Повернутися до номеру

Вельмишановні колеги!

Пропонуємо вашій увазі перше число видання «Внутрішня медицина» за 2009 рік.

Своє слово розпочинаю з привітання Віталія Федоровича Москаленка, ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, члена-кореспондента АМН України, професора, який у січні відсвяткував свій ювілей. Від імені редакції журналу хочу побажати йому міцного здоров’я, добра і злагоди, натхнення й наснаги в реалізації творчих задумів.

Продовжуючи наші традиції, пропонуємо вашій увазі навчальну програму «Пацієнт високого кардіоваскулярного ризику: як покращити прогноз», що допоможе вам дізнатися про основні фактори кардіоваскулярного ризику, ефекти антигіпертензивної терапії та багато цікавих результатів проведених досліджень.

Також на сторінках нашого журналу ви зможете ознайомитися з інформацією стосовно нещодавно проведеної 9-ї Зимової школи лікаря-інтерніста, що відбулася 26 лютого — 1 березня 2009 року в м. Рахові Закарпатської області. На конференції були присутні 80 провідних фахівців у галузі терапії, кардіології, неврології з усіх регіонів України, лекції читали відомі вчені з усієї України.

Також хочу звернути вашу увагу, що 11–13 червня 2009 р. уперше в Україні в Київському міському будинку вчителя відбудеться міжнародний освітній курс «Діагностика, лікування серцево-судинних захворювань та супутнього ожиріння», організаторами якого є Європейська асоціація з вивчення ожиріння, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця та Асоціація лікарів-інтерністів України.

У роботі семінару візьмуть участь 10 провідних спеціалістів із Західної та Східної Європи, серед яких проф. V. Hainer (Чехія), проф. C. Tsigos (Греція), проф. B. Zahorska-Markiewicz (Польща), проф. L. Mathus-Vliegen (Австрія), проф. J.M. Oppert (Франція), проф. T. Sorensen (Швеція), проф. H. Toplak (Австрія), а також відомі українські вчені. Із більш детальною інформацією ви зможете ознайомитися на сайті Асоціації лікарів-інтерністів України:  www.asliu.narod.ru

Сподіваємося, що ми виправдовуємо ваші надії щодо новизни, інформативності, наукового обгрунтування видання. Чекаємо від вас оглядових статей, матеріалів про клінічні випадки, статей за результатами власних досліджень, рецензій.

З надією на подальшу співпрацю,
Василь Захарович НЕТЯЖЕНКО,
головний редактор, член-кореспондент
АМН України, д.м.н., професор,
завідувач кафедри пропедевтики
внутрішньої медицини № 1 Національного
медичного університету імені О.О. БогомольцяПовернутися до номеру